PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

Szukamy pracownika na stanowisko opiekuna zwierząt w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie

Zakres obowiązków:

- karmienie i pojenie zwierząt;

- sprzątanie wiat i boksów zwierząt;

- utrzymywanie porządku na terenie przytuliska;

Wymagania:

- doświadczenie w pracy ze zwierzętami (szczególnie z psami);

- chęć do poszerzania wiedzy z zakresu pracy ze zwierzętami (szczególnie z psami i kotami);

- wysoka motywacja, zaangażowanie i dokładność w wykonywanych pracach;

- pozytywne nastawienie do pracy

- umiejętność pracy w zespole

- prawo jazdy kat. B obowiązkowe

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu pracy ze zwierzętami;

- kontakt ze zwierzętami;

Wymiar czasu pracy: 1/4 etatu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail:

Prosimy w tytule wiadomości wpisać "REKRUTACJA - opiekun zwierząt" lub kontakt telefoniczny: 784907792

Partnerzy

Josera
Netto
Masarnia
27292272 926985067457046 481236496 N
Stokrotkalogo